Giriş Yap | Üye Ol
Ücretsiz İlan Ver
Detaylı Ara

İş Makineleri & Sanayi > Sanayi > Endüstri Makineleri

İlan Detayları
İlan No 766347

titreşimli elek konkasör tesisi es-makina

  • titreşimli elek konkasör tesisi es-makina
  • titreşimli elek konkasör tesisi es-makina
  • titreşimli elek konkasör tesisi es-makina
  • titreşimli elek konkasör tesisi es-makina
  • titreşimli elek konkasör tesisi es-makina
700 TL
İzmir / Torbalı / Torbalı / ATATÜRK MAH.
İlan Tarihi
 16 Kasım 2013
Kimden
 Sahibinden
Ürün Durumu
 Sıfır
İlan Durumu
 Satıyorum
Önceki İlan
Sonraki İlan
İletişim Bilgileri
Mehmet Bağra
Üyelik Tarihi 31 Temmuz 2013
Ev
05323260940

İş
0532 326094

Cep
05323260940
Diğer İlanları
+ Favorilerime Ekle
Mesaj Gönder
İlanı Yazdır
İlan ile ilgili şikayetim var
Paylaş
İlan Açıklaması

Es Makine’nin ürettiği elekler ayarlanabilir; titreşim genlikleri ve çalışma eğilimleri ile çok geniş bir alanda kullanım avantajına sahiptirler. 

Izgaralı elekler 
Standart elekler 
Yatay elekler 
Kademeli elekler. 

Titreşimli Elekler 
TEKNİK ÖZELLİKLER 
Serbest titreşimli elek, eleğin işletmedeki önemi gözönünde bulundurularak azami hassasiyette ve itina ile imal edilmiştir. Elek gövdesinin titreşim genliği azami kapasite elde edebilecek şekilde fabrikada 7 mm.ye ayarlanmaktadır. Eleğin eleme kapasitesi elenecek malzemenin gradasyonuna, nem oranına ve yıkamalı olup olmadığına önemli ölçüde bağlıdır. Elek olukları ile beraber komple sabit, civata ile sökülebilir bir şase üzerine monte edilmiştir. Eleğin bakımını ve elek tellerinin değişimini sağlayabilmek amacıyla gezinti ve yürüme platformları konulmuştur. 

ELEK GÖVDESİ: Elek yan sacları yekpare çelik levhadan yapılmış ve elek ızgaraları yan gövdeye emniyetli civatalar ile bağlanmıştır. Gövde titreşiminin şaseye intikal etmemesi için helezon yay ve lastik takoz kullanılmıştır. Gövde içindeki ızgaraların üzerine konulmuş çelik tel örgülü elek telleri yanlardan gerdirilmiştir. 

VİBRATÖR: Eksenden kaçık olarak işlenmiş milin iki ucuna eksenden kaçık ağırlıklar bağlanmıştır. Milin yataklanması ağır hizmet tipi iki adet oynak masuralı rulman ile yapılmıştır. Titreşim genliği, ağırlık miktarı ve milin devri değiştirilerek 4-8 mm. arasında değiştirlebilmektedir. Vibratör yatak gövdesi ile elek gövdesi arasındaki bağlantı azami hassasiyette yapılmış ve bütün geçme ve oturma yüzeyleri işlenmiştir. 

• Firmamızda ayrıca ikinci el ürünlerimizde mevcuttur. 

• Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. 

MEHMET BAĞRA 

1. www.es-makina.com 

2. info@es-mak ina.com 

3. +90 0532 326 09 40

973 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

İkinci El Ürün Alım Satım Pazarı, Sessiz Kompresör, kompresör servisi'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından İkinci El Ürün Alım Satım Pazarı, Sessiz Kompresör, kompresör servisi Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.
, kompresör yedek parçaları, kompresör yedek parça , kompreor yedek parçaları , kiralık,kompresor tamir servisi , kompresör tamir servisi , kompresor teknik servisi , kompresör teknik servisi ,kompresor tamircisi , kompresör tamircisi ,kompresor yedek parça , kompresör yedek parça ,2 el kompresör , ikinci el bantlama ,
, ekomak kompresör servisi , 2 el kompresör , kompresör alanlar, 2 el kompresor , kompresör satanlar, ikinci el kompresör , makina alanlar, kompresör servisi , makina satanlar, 2 el kompresör , marangoz makinaları, ikinci el kompresör , kompresör hava kurutucu, vidalı kompresör , atlascopco kompresor alanlar, hava kurutucu , atlascopco servisi, sessiz kompresör , atlascopco yedek parça, kompresör , mobil kompresör, kompresor , seyyar kompresör, kompresör , ikinci el jeneratör, elektrik motoru , ikinci el invertör ,vidalı kompresör , vidalı kompresör, invertör hız sürücü,ikinci el elektrik motoru , motor sürücü, 2 el elektrik motoru , elektrik motorları, motor sürücü , dizel motor, kompresor yedek parça , 2 el marangoz makinaları, hava kurutucu , marangoz makinası alanlar, dizel kompresör , ucuz kompresör, 2 el jeneratör , atlascopco invertörlü kurutuculu, ikinci el jeneratör , rok kompresöru, 2 el kompresör , vakum kompresoru , kompresör alanlar , kompresör , ordu kompresör , ikinci el kompresör , karadeniz kompresör ,